Blog
maj 30

Promocja wypoczynku na wsi pod ratuszem

W ramach promocji wypoczynku na wsi Chata w lesie została poproszona przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi do udziału w    17 edycji Międzynarodowych Targów Turystycznych „W stronę słońca”. które odbywały się w dniach od 26-28 maja 2017 r. na opolskim rynku.

    

Jako jedyni reprezentowaliśmy województwo opolskie, a tam prezentowaliśmy to, co w naszej niewielkiej bazie ekoturystycznej jest najbardziej doceniane – bezpośredni kontakt z naturą – nasze bogactwo ptaków. Pomysł na pokaz rzeźbienia dzięciołów, które później malowały dzieci odwiedzające stoisko okazał się bardzo trafny. Zdjęcia zamieścimy po dosłaniu przez organizatora.

 

Realizatorem stoiska Ministerstwa Rolnictwa, które nota bene zdobyło najwyższy laur za najpiękniejszy wygląd była Polska Federacja Turystyki Wiejskiej „Gospodarstwa Gościnne”, z którą współpracujemy.

W ramach ich działań popularyzujących turystykę wiejską – ekoturystykę – przystąpiliśmy do kolejnej kategoryzacji naszego obiektu – nasza baza noclegowa posiada teraz dwa słoneczka.

 

Fotografie dotarły: