13 listopada 2017, poniedziałek, 8:44

Na skraju Chaty w lesie

Zapraszamy do uczestnictwa w miedzynarodowej grze polegającej na szukaniu specjalnych skrytek przy użyciu współrzędnych GPS. To gra, w której uczestniczą miliony poszukiwaczy ciekawych miejsc – GEOCACHING.

Od kilku tygodni zapraszamy do zgarnięcia kesza, który umieściliśmy na terenie naszej osady. Jego nazwa to: „Na skraju Chaty w lesie”. Nazwa co prawda niezbyt gramatyczna, natomiast oddająca odpowiednio lokalizację skrytki.

Znalezienie jej wymaga odszukania miejsca przy pomocy współrzędnych GPS, w którym ukryta jest skrytka, a pomocą posłuży mała łamigłówka związana z naszą bazą ekoturystyczną, która doprowadzi poszukiwacza do osiągnięcia celu.

Do skrytki już dotarło kilka ekip (pozdrawiam Geopyrę z Poznania – zgarnęła certyfikat  First To Find), a miłośnikom GEOCACHINGU obiecuję zorganizowanie odpowiedniego eventu (i poszukiwanie kolejnej skrytki gdzieś w lesie) na terenie naszej bazy jako właściciel założonego kesza.

Pozdrawiam wszyskich łowców przygód, a jeszcze niezdeklarowanych poszukiwaczy skrytek zapraszam do wspólnej zabawy. W naszej skrytce niespodzianka dla zdobywcy!

Odpowiedz

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>