Blog
maj 10

Chata w lesie w Stowarzyszeniu Ekosystem „Dziedzictwo Natury”

Miałem ostatnio okazję uczestniczyć w bardzo interesującej imprezie zwiazanej z ochroną naszego zdrowia i środowiska. W Świętochłowicach odbywał się w połowie kwietnia Festiwal Kultury Zdrowia „Pełnia Zdrowia”, podczas którego prezentacje mieli  lekarze i specjaliści z zakresu ekologii, naturoterapii i ochrony dziedzictwa biologicznego z kraju i ze świata. M.in. dr Alexandra Niedzwiedzki, dr Peter Jentschura, prof. Carmelo Rizzo, prof. Walentyna Nikołajewna Burkowa, Jerzy Zięba i Józef Krop.

Efektem moich zainteresowań było przystąpienie Ekoturystyki „Chata w lesie” do Stowarzyszenia Ekosystem – Dziedzictwo Natury w ramach powiazania Kooperacyjnego PROBIOCLUSTER.

Tak więc nasza baza Chata w lesie jeszcze bardziej będzie propagować ideę „jednego zdrowia”: jak dbać o swoją odporność i kondycję fizyczną, jak zmieniać swoje nawyki i styl życia i jak się odżywiać. Wszystko po to, by nie chorować.

Zainteresowanych zachęcam do korzystania z naszych propozycji, które będą się pojawiać na moim blogu, a więcej informacji o Stowarzyszeniu pod adresem:

http://www.dziedzictwonatury.pl

PS. Serdeczne pozdrowienia z Borów Stobrawskich dla Pana Prezesa Stowarzyszenia – Stanisława Kolbusza.