Giełda staroci 2012

Przy dobrej pogodzie odbyła się III Wojciechowa Giełda Staroci w dniu 22 kwietnia 2012 r.

Do Opola zjechali kolekcjonerzy staroci, pamiątek, bibelotów, monet, zabytkowych mebli i przewdmiotów codziennego użytku z całej Polski.

Pojawili się też kolekcjonerzy starych grafik i unikalnych wyrobów Jablonexu z Czech.

Swoje kramy i maty ustawiło na wypełnionym po brzegi Placu Kopernika w Opolu ponad dwustu wystawców, którym organizowana już po raz trzeci Wojciechowa Giełda Staroci przypadła do gustu.

Niedzielną imprezę odwiedziły setki Opolan i ich gości, którzy mieli okazję pooglądać i zakupić oryginalne starocie i poczuć ducha minionych epok.

Opolskie Bractwo Wojciechowe, które było organizatorem giełdy w ramach Dni Opola 2012 może z powodzeniem uznać tę barwną i ciekawą imprezę za sukces i bardzo dobrą promocję miasta.

3 komentarze

 1. A.L
  2 kwietnia 2012 at 19:40 ·

  dziękuję bardzo za informacje i do zobaczenia
  A.L

 2. A.L
  2 kwietnia 2012 at 11:53 ·

  Witam
  jestem wystawcą czy moze Pan napisać szczegóły, np. kiedy najlepiej przyjechac? ile miejsca ma każdy z wystawiających? jak jest z miejscem parkingowym? czy przy stanowisku mozemy mieć samochód ? słyszałam wiele pozytywnych opinii n/t tej giełdy natomiast nikt nie był w stanie udzielić mi odpowiedzi na nurtujące pytania
  serdecznie pozdrawiam
  A.L

  • Wojtek
   2 kwietnia 2012 at 19:02 ·

   Witam serdecznie – giełda zaczyna się w niedzielę, ale niektórzy już przyjeżdżają w nocy z soboty na niedzielę. Wystawców ustawiamy z samochodami według kolejności przyjazdów na plac. Miejsca ekspozycji nie ograniczamy, ale ogranicza się ono do długości samochodu, przy którym prezentuje swoje towary.

Leave a reply